Nový svět Amerika a Oceánie - Encyklopedický přehled zemí

Kód: 7182113

Úplný název:

Nový svět Amerika a Oceánie - Encyklopedický přehled zemí (Anděl Jiří, Mareš Roman): Encyklopedický prehled zemí

Autor a popis:

Anděl Jiří, Mareš Roman, Nakl. Olomouc, 296 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
68 Kč (90 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2016 dopoledne. 
 

Posledním třetím dílem se završuje ediční řada „Encyklopedického přehledu zemí“, který je zaměřen na „Nový svět“ - Ameriku a Oceánii (včetně Austrálie). Netradiční a zajímavě metodicky zpracovaný text je určen pro široký okruh uživatelů. Obsahuje podstatné a důležité charakteristiky zemí, které Evropané poznávali a „osvojovali si“ nejpozději. Kniha neobsahuje jen poznatky čistě zeměpisné, ale sleduje souvislosti historické, biologické, ekonomické, sociální a další (turistické, kulturní a sportovní zajímavosti). Text je členěn tak, aby odpovídal předcházejícím dílům a umožňoval vzájemné srovnání jednotlivých zemí. Snadnou prostorovou orientaci umožňují přiložené mapy. Součástí je barevná příloha, obsahující vlajky jednotlivých států.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Nový svět Amerika a Oceánie - Encyklopedický přehled zemí do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Nový svět Amerika a Oceánie - Encyklopedický přehled zemí.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Nový svět Amerika a Oceánie - Encyklopedický přehled zemí (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Nový svět Amerika a Oceánie - Encyklopedický přehled zemí bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Nový svět Amerika a Oceánie - Encyklopedický přehled zemí doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Nový svět Amerika a Oceánie - Encyklopedický přehled zemí