O 10 % šťastnější

Kód: 7554026

Úplný název:

O 10 % šťastnější (Harris Dan): Pravdivý príbeh o tom, jak jsem zkrotil hlas ve své hlave, snížil stres bez ztráty efektivity a objevil schopnost opravdu pomoci sám sobe

Autor a popis:

Harris Dan, Anag, 272 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
229 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 2.11.2016 dopoledne. 
 

Chcete se naučit uklidnit svou mysl a zbavit svůj život stresu? Kniha O 10 % šťastnější nabízí praktický způsob, jak přistupovat ke všímavosti v moderním světě.
Zlomová zkušenost.
Po tom, co jeho účast v Good Morning America vyvolala rozporuplné, takřka až panické reakce, si Dan Harris uvědomil, že musí něco změnit. Celoživotní ateista se pustil do bizarního dobrodružství, během něhož zneuctil pastora, tajemného guru svépomoci i skupinu vědeckých pracovníků. Nakonec si však uvědomil, že zdrojem jeho problémů bylo právě to, o čem si naopak vždy myslel, že je to jeho největší předností: ustavičný nenasytný hlas v jeho hlavě, který jej měl hnát za množstvím konkurenčních obchodů a také jej navádět, aby činil velice hloupá rozhodnutí, která vyvolala například to, že zpanikařil v přímém přenosu.
Udržte své „vnitřní hlasy“ na uzdě.
Díky této knize můžete být šťastnější nejen o 10 %, ale navíc se naučíte jak se efektivně vypořádat se stresem pomocí meditace. Meditace je totiž nástrojem schopným – a současné výzkumy to potvrzují – ovlivnit prakticky všechno, od snížení krevního tlaku až k zásadnímu přenastavení a novému zapojení našeho mozku. Poznatky, které si čtenář odnese, mohou skutečně změnit jeho život.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit O 10 % šťastnější do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s O 10 % šťastnější.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení O 10 % šťastnější (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na O 10 % šťastnější bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S O 10 % šťastnější doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / O 10 % šťastnější