O koních a lidech - Muž, který naslouchá koním a mluví s lidmi

Kód: 2491425

Úplný název:

O koních a lidech - Muž, který naslouchá koním a mluví s lidmi (Roberts Monty):

Autor a popis:

Roberts Monty, Ikar, 280 stran, jazyk - CZ, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
183 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 2.11.2016 dopoledne. 
 

Nenásilí, úcta a idea svobodné volby - to jsou základní pojmy, z nichž vychází autor při práci s koňmi a které posléze aplikuje i pro svět lidí. Monty Roberts se od raného mládí pohyboval v prostředí dostihového závodiště a sledoval tradiční metody cvičitelů, kteří se při výcviku řídili pravidlem: Uděláš, co ti přikážu, nebo ti způsobím bolest! Kůň volí před nebezpečím vždy únik, nikoliv boj, naproti tomu člověk se stále rozhoduje, zda je v dané situaci dravec, nebo kořist a zda je tedy tou nejchytřejší volbou útěk, či naopak konfrontace, a toto kolísání se promítá do soukromého života i vztahů na pracovišti. Autor však navrhuje třetí možnost, díky níž lze nalézt cestu z podobného dilematu: partnerství. Monty Roberts (nar. 1935) je autorem bestsellerů Plachý hoch, Muž, který naslouchá koním a Průvodce nenásilným výcvikem koní.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit O koních a lidech - Muž, který naslouchá koním a mluví s lidmi do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s O koních a lidech - Muž, který naslouchá koním a mluví s lidmi.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení O koních a lidech - Muž, který naslouchá koním a mluví s lidmi (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na O koních a lidech - Muž, který naslouchá koním a mluví s lidmi bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S O koních a lidech - Muž, který naslouchá koním a mluví s lidmi doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / O koních a lidech - Muž, který naslouchá koním a mluví s lidmi