O Konvalince a Kapradníčkovi

Kód: 9056291

Úplný název:

O Konvalince a Kapradníčkovi (Boušová Kateřina):

Autor a popis:

Boušová Kateřina, R MEDIA, 128 stran, jazyk - CZ, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
139 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Vydáním pohádkové knihy O Konvalince a Kapradníčkovi sází vydavatelství R MEDIA na jistotu. Jde o klasický příběh, v němž dobro nakonec zvítězí nad zlem a nafoukaná princezna se změní v usměvavou dobrosrdečnou obyvatelku zámku. Vše ale začíná v lese, do něhož se každý bojí vstoupit kvůli třem loupežníkům. Ti jsou ale spíše dobrosrdečnými poplety než strašnými násilníky. A stejně tak milí, veselí a laskaví jsou i další obyvatelé lesa. Víla Konvalinka a skřítek Kapradníček dokonce chystají svatbu. To jim ale málem překazí závistivá komorná Madla, když ukradne kouzelnou knihu lesní čarodějnici a na všechny sešle zlobu a čáry… Jenže snaha pomoci druhým, milé slovo a dobré srdce jsou silnější než všechna kouzla.
Pohádka Kateřiny Boušové aspiruje na zlatou knihu, po které sahají rodiče, když usedají ke čtení svým potomkům před spaním. Stejně tak dobře však může být příběh Konvalinky a Kapradníčka i jednou z prvních čtenářských zkušeností dětí mladšího školního věku.
Pohádka je doplněna zdařilými ilustracemi šestnáctileté dcery autorky Sáry Boušové. Její kresby jsou stejně milé a umělecky zdařilé jako samotný pohádkový příběh a určitě potěší i předškoláky, kteří si s rodiči budou v knize jen listovat. Snad je to i tím, že sama ilustrátorka ještě nedávno sama slýchala maminčiny pohádky…
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit O Konvalince a Kapradníčkovi do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s O Konvalince a Kapradníčkovi.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení O Konvalince a Kapradníčkovi (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na O Konvalince a Kapradníčkovi bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S O Konvalince a Kapradníčkovi doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pohádky

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Pohádky / O Konvalince a Kapradníčkovi