O sýrech - Správné uchovávání, podávání, recepty a párování s nápoji

Kód: 7391686

Úplný název:

O sýrech - Správné uchovávání, podávání, recepty a párování s nápoji (Beckettová Fiona): Správné uchovávání, podávání, recepty a párování s nápoji

Autor a popis:

Beckettová Fiona, SLOVART, 160 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
159 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Kniha s bohatým fotografickým doprovodem vám nabízí vše, co potřebujete vědět o sýrech. Jak se sýry vyrábějí a proč se různé druhy tolik liší. Jak vybrat sýr v nejlepším možném stavu a co dělat, aby takový až do konzumace zůstal. Čím a jak sýr krájet a jakým způsobem využít kousky, které vám zůstanou. Jak připravit dokonalá klasická sýrová prkénka a moderní nářezové mísy s něčím navíc. Jaké víno se hodí k jednotlivým druhům sýra a jak je to s podáváním dalších nápojů k sýrovému pohoštění, například piva, cideru, sherry, čaje. Kniha vám poradí i s výběrem pečiva k různým sýrům a s přípravou dokonalého sýrového sendviče. A nakonec vám tento užitečný průvodce světem sýrů předloží více než 40 receptů z různých zemí, které vám jistě budou dobrou inspirací.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit O sýrech - Správné uchovávání, podávání, recepty a párování s nápoji do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s O sýrech - Správné uchovávání, podávání, recepty a párování s nápoji.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení O sýrech - Správné uchovávání, podávání, recepty a párování s nápoji (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na O sýrech - Správné uchovávání, podávání, recepty a párování s nápoji bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S O sýrech - Správné uchovávání, podávání, recepty a párování s nápoji doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / O sýrech - Správné uchovávání, podávání, recepty a párování s nápoji