O trudném konci Marie Večeřové a korunního prince Rudolfa

Kód: 9050087

Úplný název:

O trudném konci Marie Večeřové a korunního prince Rudolfa (Černohorská Helena):

Autor a popis:

Černohorská Helena, Bylo nebylo, 96 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
125 Kč (169 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Lyrický příběh je rozdělen do tří tématicky svázaných povídek. Vypráví o panu Josefovi, panu Macínkovi a paní Rackové, a trochu i o těch dvou nešťastnících...

Ukázka: Pan Josef seděl v prvním podzimním dešti v rozevřených vratech kolny a snažil se zprovoznit lis na jablka. Už ráno otrhal všechny spartany. Právě se ohýbal, aby odstranil závadu, když vtom se kolnou rozlehlo jeho jméno. Pan Josef se shrbený dostal až ke stěně, narovnal se a přestal dýchat. Volání se opakovalo, ale čím víc sílil déšť, tím slabší ozvěnou se neslo. Pan Josef čekal nehybně a v šeru až do tmy. Pak podle stěny domu doběhl ke dveřím, ve verandě se svléknul, nerozsvítil a rovnou vlezl do postele.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit O trudném konci Marie Večeřové a korunního prince Rudolfa do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s O trudném konci Marie Večeřové a korunního prince Rudolfa.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení O trudném konci Marie Večeřové a korunního prince Rudolfa (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na O trudném konci Marie Večeřové a korunního prince Rudolfa bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S O trudném konci Marie Večeřové a korunního prince Rudolfa doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / O trudném konci Marie Večeřové a korunního prince Rudolfa