O tyčce Terezce a jiných nečekaných příhodách

Kód: 9044181

Úplný název:

O tyčce Terezce a jiných nečekaných příhodách (Čálková Alena):

Autor a popis:

Čálková Alena, FXstreet.cz s.r.o., 44 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
167 Kč (239 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 2.11.2016 dopoledne. 
 

"O tyčce Terezce a jiných nečekaných příhodách" je soubor "skoropohádek" nejen pro prvňáčky. Běžný den malých hrdinů se v příbězích náhle mění jediným slovem dospělých v nečekané, dobrodružné události. Krátké příběhy, rozsáhlé právě tak ke čtení před usnutím, jsou doprovázeny nápaditými ilustracemi a přinášejí v dobrém slova smyslu výchovné působení. Nezapřou, že inspiraci k vyprávění čerpala autorka z vlastní maminkovské zkušenosti.

OBSAH:
Tyčka
Čert
Kazizubové
Vysavač
Doktor
Televize

Jak dopadla holčička Terezka, která nechtěla jíst, a jíž maminka řekla známou větu: „Musíš jíst, nebo z tebe bude tyčka!“? Ona se v tu tyčku totiž skutečně proměnila! Rázem se ocitla uprostřed velkého dobrodružství, které nakonec skončilo přáním Terezky být zase obyčejnou holčičkou s (ne)obyčejnou chutí k jídlu. Jak dopadl Péťa, ke kterému po maminčině rozzlobeném „Koukej přestat zlobit, nebo na tebe přijde čert!“ přišel rozverný čertík a proměnil tatínka v jednu známou pohádkovou postavu? Co se stalo Slávkovi, který si nechtěl čistit zuby, když mu maminka radila: „Čisti si zuby, nebo se ti na nich zabydlí kazizubové!“ A co školkový vysavač, který zhltl neuklizené hračky i s rozdováděnou paní uklízečkou? Všechny tyto příběhy mají veselý a dobrý konec, stejně jako pohádka o zblázněném panu doktorovi, od něhož se Lucinka nechtěla nechat vyšetřit, či povídání o televizi, která vtáhla líné děti k sobě do pohádky... Zábava, vtip, dobrodružství a jemné poučení, to je to, o čem jde v rodinném čtení o „Tyčce Terezce a jiných nečekaných příbězích“ především…
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit O tyčce Terezce a jiných nečekaných příhodách do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s O tyčce Terezce a jiných nečekaných příhodách.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení O tyčce Terezce a jiných nečekaných příhodách (hodnotilo 2 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na O tyčce Terezce a jiných nečekaných příhodách bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S O tyčce Terezce a jiných nečekaných příhodách doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pohádky

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Pohádky / O tyčce Terezce a jiných nečekaných příhodách