Občan mezi zákony a Murphyho zákony / Pryč z EU!

Kód: 8726460

Úplný název:

Občan mezi zákony a Murphyho zákony / Pryč z EU! (Koks Artur):

Autor a popis:

Koks Artur, En Face, 160 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Připravujeme
 
Lze objednat po naskladnění zboží, pro sledování použijte funkci Hlídací pes.
Předpokládané datum naskladnění 12.11.2016
 
 
 
 
 
166 Kč (237 Kč)
  / ks  
koupit
 

Dívat se na politickou realitu s humorem není jednoduché. A o vtipný návrh řešení řady problémů se dosud nikdo ani nepokusil; nota bene v satirické rovině. Logika prostého „selského rozumu“ se přes řadu ověřených životních zkušeností jen obtížně porovnává s realitou. Média se v tiché shodě hromadně vrhají tu na korupční, tu na ekologické kauzy, aby na ně vzápětí pod vlivem nových afér zapomněly. Záplavy, volby, imigranti, či jiné tsunami vždy spolehlivě nasměrují nejžhavější problém dneška.
Artur Koks ve svých ironických fejetonech, publikovaných v týdeníku Listy moravskoslezské, na to nazírá očima prostého občana. Vrací-li se nyní, po deseti letech k jednotlivým tématům, není toto srovnání ani tak o vývoji jeho názorů, jako o tom, zda se ve vývoji společnosti něco změnilo. Překvapivě s novými aktuálními texty jeho sžíravá ironie ještě zesílila. Jména vládnoucích představitelů se změnila, ale ať vládní posty drží jakákoli koalice, na trápení s daněmi a byrokratickým molochem EU se pro ty obyčejné lidi nic k lepšímu nezměnilo.
Humor Artura Kokse tuto realitu pomáhá snášet. A jeho neskutečně recesistické návrhy k nápravě jsou přinejmenším inspirující. Jako tišící medikament k tomu navíc ordinuje osobně vybrané či zaznamenané citáty slavných a chytrých osobností a své originální grafáže z historických fotografií.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Občan mezi zákony a Murphyho zákony / Pryč z EU! do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Občan mezi zákony a Murphyho zákony / Pryč z EU!.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Občan mezi zákony a Murphyho zákony / Pryč z EU! (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Občan mezi zákony a Murphyho zákony / Pryč z EU! bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 
Knihkupectví / PŘIPRAVUJEME / Občan mezi zákony a Murphyho zákony / Pryč z EU!