Občanská výchova 7 - Učebnice pro ZŠ a víceletá gymnázia

Kód: 7238879

Úplný název:

Občanská výchova 7 - Učebnice pro ZŠ a víceletá gymnázia (Janošková Dagmar):

Autor a popis:

Janošková Dagmar a kolektiv, Fraus, 96 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
111 Kč (109 Kč)
  / ks  
koupit
 

Občanská výchova pro 7. ročník základní školy a sekundu víceletého gymnázia obsahově a didakticky vychází z dosud vydávané sady učebnic OVRV. V nové řadě došlo k základní změně v oddělení části OV a obohacení o některé pasáže z původní RV (Práva a povinnosti členů rodiny, Rodina a domov, Komunikace v rodině, Skupina vrstevníků a násilí, Bezpečné sportování).

Zastaralé informace byly aktualizovány. Pořadí kapitol bylo také upraveno. Stránky učebnice jsou opět členěny na hlavní text a na vedlejší lištu. Teoretické pasáže v podobě výkladu jsou hojně doplněny úkoly, hledáním souvislostí a praktickými aktivitami. Je pamatováno i na nadanější žáky zařazením obtížnějších úkolů. Často se objevují náměty pro diskuzi. Úkoly a obrazový materiál umožňuje propojení teoretických poznatků s praktickým životem.

K přehlednosti textu a rychlejší orientaci žáků slouží sady piktogramů (ikon). Důležitým prvkem v učebnici je obrazový materiál, který slouží jednak jako doprovod výkladového textu, někdy výklad dokonce nahrazuje, využívá se při motivaci k plnění úkolů, rovněž plní funkci estetickou. Novinkou jsou závěrečná shrnutí hlavních kapitol doplněná tzv. ohlédnutím, která se mohou využít při autoevaluaci.

Učebnice vychází tištěná a následně v elektronické podobě jako i-učebnice® Flexibooks. Součástí jsou kopírovatelné pracovní aktivity, které doplňují práci s učebnicí, lze je použít i samostatně. Navigace do jiných učebnic NF zajišťují mezipředmětové vazby do jiných oborů a zařazení průřezových témat. K učebnici náleží také příručka učitele.


 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Občanská výchova 7 - Učebnice pro ZŠ a víceletá gymnázia do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Občanská výchova 7 - Učebnice pro ZŠ a víceletá gymnázia.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Občanská výchova 7 - Učebnice pro ZŠ a víceletá gymnázia (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Občanská výchova 7 - Učebnice pro ZŠ a víceletá gymnázia bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Občanská výchova 7 - Učebnice pro ZŠ a víceletá gymnázia doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Občanská výchova 7 - Učebnice pro ZŠ a víceletá gymnázia