Občanský soudní řád Zákon o rozhodování některých kompetenčních sporů

Kód: 7478986

Úplný název:

Občanský soudní řád Zákon o rozhodování některých kompetenčních sporů (Lavický Petr):

Autor a popis:

Lavický Petr, Wolters Kluwer, 1116 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
1 573 Kč (1 870 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

První svazek řady souboru Civilního řízení obsahuje Občanský soudní řád (§ 1 až 250l) a zákon č. 131/2002 Sb., o rozhodování některých kompetenčních sporů a zahrnuje tak pravidla civilního procesu, celé řízení sporné a řízení podle části V. Také tento svazek civilního řízení je pojat netradičním způsobem, kdy celý výklad komentáře je přímo podložen judikaturou a opouští tak běžnou praxi teoretických komentářů.
Jednotlivé svazky jsou tak naplněny hutným a čtenářsky srozumitelným textem, které pomocí aplikace soudních rozhodnutí napomáhají výkladu právního předpisu. Praktickým potřebám je také přizpůsoben vzhled a rozměry jednotlivých svazků, které tak mohou opravdu prakticky sloužit svým uživatelům nejen v kancelářích, ale také při jednáních a u soudu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Občanský soudní řád Zákon o rozhodování některých kompetenčních sporů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Občanský soudní řád Zákon o rozhodování některých kompetenčních sporů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Občanský soudní řád Zákon o rozhodování některých kompetenčních sporů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Občanský soudní řád Zákon o rozhodování některých kompetenčních sporů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Občanský soudní řád Zákon o rozhodování některých kompetenčních sporů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pravo

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Pravo / Občanský soudní řád Zákon o rozhodování některých kompetenčních sporů