Obrázková násobilka. Určeno pro 4. a 5. třídu a žáky s SPU

Kód: 6812001

Úplný název:

Obrázková násobilka. Určeno pro 4. a 5. třídu a žáky s SPU (Flösslerová Dobruška, Mgr.):

Autor a popis:

Flösslerová Dobruška, Mgr., Flössler, 0 stran, jazyk - CZ, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
90 Kč (129 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 2.11.2016 dopoledne. 
 

Didaktická hra Počítání násobilky pomocí kartiček je metoda známá již hodně let. Děti si s její pomocí osvojují násobilkové příklady. Hrou „SLON“ se snažíme doplnit standardní výuku zábavou. Na kartách jsou uvedeny obtížnější spoje z malé násobilky spolu s obrázkem zvířátka. Obrázky napomáhají dětem k lepšímu zapamatování a jednotlivé příklady zase zaručují, že si žáci opravdu procvičí všechny nejobtížnější spoje. Předejdeme tak náhodnému výběru, kdy se některé příklady procvičí vícekrát a některé vůbec. Karty můžete hrát doma, ve školní družině nebo i ve škole. Rodiče mohou hrát spolu se svými dětmi hru „Vyšší bere“ . Vyučující v hodinách matematiky mohou vést žáky k samostatné práci, kdy děti navzájem porovnávají své výkony. Velmi dobré zkušenosti s kartami máme při práci s dětmi s poruchami učení (dyslexie, dyskalkulie, LMD).
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Obrázková násobilka. Určeno pro 4. a 5. třídu a žáky s SPU do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Obrázková násobilka. Určeno pro 4. a 5. třídu a žáky s SPU.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Obrázková násobilka. Určeno pro 4. a 5. třídu a žáky s SPU (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Obrázková násobilka. Určeno pro 4. a 5. třídu a žáky s SPU bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Obrázková násobilka. Určeno pro 4. a 5. třídu a žáky s SPU doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Obrázková násobilka. Určeno pro 4. a 5. třídu a žáky s SPU