Obrazy z českých dějin pro 4. a 5. ročník ZŠ - Příloha pro tématický okruh "Lidé a čas"

Kód: 6554041

Úplný název:

Obrazy z českých dějin pro 4. a 5. ročník ZŠ - Příloha pro tématický okruh "Lidé a čas" (Čapka František, Klíma Bohuslav): Príloha pro tematický okruh LIDÉ A CAS

Autor a popis:

Čapka František, Klíma Bohuslav, ALTER, 10 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
20 Kč (21 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 2.11.2016 dopoledne. 
 

Pomůcka s dějepisnými přehledy je vynikající doplněk učebnic Obrazy ze starších českých dějin a Obrazy z novějších českých dějin. Obsahuje portréty nejvýznamnějších panovníků a prezidentů i časovou přímku se zjednodušenou charakteristikou jednotlivých období.
Desetistranná kartonová skládačka.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Obrazy z českých dějin pro 4. a 5. ročník ZŠ - Příloha pro tématický okruh "Lidé a čas" do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Obrazy z českých dějin pro 4. a 5. ročník ZŠ - Příloha pro tématický okruh "Lidé a čas".
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Obrazy z českých dějin pro 4. a 5. ročník ZŠ - Příloha pro tématický okruh "Lidé a čas" (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Obrazy z českých dějin pro 4. a 5. ročník ZŠ - Příloha pro tématický okruh "Lidé a čas" bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Obrazy z českých dějin pro 4. a 5. ročník ZŠ - Příloha pro tématický okruh "Lidé a čas" doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Obrazy z českých dějin pro 4. a 5. ročník ZŠ - Příloha pro tématický okruh "Lidé a čas"