Obrysová mapa - Určeno pro 3., 4. a 5. třídu a žáky s SPU

Kód: 6812009

Úplný název:

Obrysová mapa - Určeno pro 3., 4. a 5. třídu a žáky s SPU (Flösslerová Dobruška, Mgr.):

Autor a popis:

Flösslerová Dobruška, Mgr., Flössler, 0 stran, jazyk - CZ, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
21 Kč (29 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Samolepka s obrysovou mapou je pomůcka, která usnadňuje práci při vysvětlování učiva o naší vlasti. Doporučujeme ji pro výuku v prvouce, vlastivědě, dějepise, zeměpise nebo v angličtině. Je vhodná zvláště pro žáky s výukovými obtížemi, kteří si neumějí sami přesně obkreslit šablonu a tím jsou pak jejich představy o zeměpisných polohách zkresleny. Ve třetí třídě si mohou děti sami vyznačit Čechy, Moravu a Slezsko.Zvládnou také samostatně vyznačit hranice se sousedními zeměmi. Žáci čtvrtých ročníků mohou vyznačovat již větší města, řeky, pohoří... Není třeba vysvětlovat pedagogům další užití. Každý si umí ve svém předmětu poradit sám a najde uplatnění této samolepky pro své žáky.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Obrysová mapa - Určeno pro 3., 4. a 5. třídu a žáky s SPU do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Obrysová mapa - Určeno pro 3., 4. a 5. třídu a žáky s SPU.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Obrysová mapa - Určeno pro 3., 4. a 5. třídu a žáky s SPU (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Obrysová mapa - Určeno pro 3., 4. a 5. třídu a žáky s SPU bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Obrysová mapa - Určeno pro 3., 4. a 5. třídu a žáky s SPU doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Obrysová mapa - Určeno pro 3., 4. a 5. třídu a žáky s SPU