Ocelová klepeta

Kód: 7214938

Úplný název:

Ocelová klepeta (Kessler Leo):

Autor a popis:

Kessler Leo, Baronet, 198 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
147 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Když přijížděli klíčoví velitelé německé armády k "Vlčímu doupěti", mohli se jen v duchu dohadovat, proč je führer svolává. Ještě s jistotou nevěděli, že zanedlouho - v prvních dnech července roku 1943 - nastupují znovu na pochod k východu. A bude to tentokrát pochod ke konečnému vítězství, jemuž otevře cestu operace Citadela! K nejdůležitějšímu střetnutí dojde u města, které se jmenuje Kursk. To místo později vejde do povědomí všech, kteří se budou zabývat historií 2. světové války, jako legendární "kurský oblouk".
Úderný prapor SS Wotan, který už tolikrát v bojích osvědčil své vojenské kvality, prochází v té době tvrdým výcvikem. K sebevědomí vojáků má v nemalé míře přispět zacvičování s novým, děsivě vyhlížejícím tankem typu Tiger. Tento obrněnec pomůže armádě nacistického Německa sevřít východního nepřítele do ocelových klepet, z nichž už nebude úniku.
Mnozí z příslušníků Wotanu už na východní frontě byli a myslí si tedy, že se takříkajíc "vyznají". Když však dorazí ke Kursku, jsou šokováni: Od jedné strany obzoru ke druhé nevidí nic jiného než ohromnou kompaktní masu sovětských tanků. Stovky, tisíce tanků! A ty se pomalu, ale neúprosně blíží.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Ocelová klepeta do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Ocelová klepeta.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Ocelová klepeta (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Ocelová klepeta bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Ocelová klepeta doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Válečné romány