Ochrana okrasných rostlin před chorobami a škůdci - Kapesní příručka pro domov a zahradu

Kód: 8715667

Úplný název:

Ochrana okrasných rostlin před chorobami a škůdci - Kapesní příručka pro domov a zahradu (Hrudová Eva, Šafránková Ivana):

Autor a popis:

Hrudová Eva, Šafránková Ivana,, TeMi CZ, 216 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
227 Kč (325 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Rádi se obklopujeme rostlinami a zkrášlujeme si jimi domovy a zahrady. Květiny, keře a stromy dotvářejí naše životní prostředí a činí nám život příjemnějším. Tento účel však plní jen tehdy, když jsou zdravé, rostou a kvetou, jak mají a jak od nich očekáváme. Jako všechny živé organismy i rostliny trpí různými chorobami, jsou poškozovány nejrůznějšími škůdci a pak potřebují naši pomoc. Tato praktická příručka nám poradí, co dělat, když rostlina žloutne či usychá, když krní nebo se všelijak kroutí a deformuje, když je poškozena požerky, plísní nebo hnilobou, zkrátka když je nemocná a chřadne. Její autorky doc. ing. Ivana Šafránková a ing. Eva Hrudová vybraly pestrou škálu nejčastěji pěstovaných okrasných rostlin - pokojových i venkovních, letniček, trvalek i dřevin, sepsaly jejich nejčastější škůdce a choroby, popsaly a nafotografovaly příznaky, jimiž ta která rostlina „volá o pomoc“. A co je hlavní, autorky radí, co si s nemocnou rostlinou počít, jaký přípravek či jakou léčebnou kúru nasadit, a v připojených tabulkách podávají soupis dostupných a používaných ochranných prostředků.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Ochrana okrasných rostlin před chorobami a škůdci - Kapesní příručka pro domov a zahradu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Ochrana okrasných rostlin před chorobami a škůdci - Kapesní příručka pro domov a zahradu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Ochrana okrasných rostlin před chorobami a škůdci - Kapesní příručka pro domov a zahradu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Ochrana okrasných rostlin před chorobami a škůdci - Kapesní příručka pro domov a zahradu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Ochrana okrasných rostlin před chorobami a škůdci - Kapesní příručka pro domov a zahradu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Ochrana okrasných rostlin před chorobami a škůdci - Kapesní příručka pro domov a zahradu