Ochrana zaměstnance a flexibilita zaměstnávání - Princip flexijistoty v českém pracovním p

Kód: 8728404

Úplný název:

Ochrana zaměstnance a flexibilita zaměstnávání - Princip flexijistoty v českém pracovním p (Hůrka Petr):

Autor a popis:

Hůrka Petr, Auditorium, 192 stran, jazyk - CZ, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
231 Kč (320 Kč)
  / ks  
koupit
 

Aktuálním trendem legislativního vývoje pracovněprávních vztahů na evropské úrovni je snaha o skloubení zájmů zaměstnavatele, jenž prostřednictvím pracovní síly realizuje svojí činnost, se zájmy zaměstnance, jehož se právo snaží chránit a garantovat mu co nejlepší a nejstabilnější pracovní podmínky. Pro tento trend se v zahraničí vžil termín "flexicurity" (spojení slov flexibility a security), jehož českým ekvivalentem je slovo "flexijistota". Tato publikace představuje analýzu českého pracovního práva z pohledu vyváženého působení flexibility na straně jedné a ochrany zaměstnance na straně druhé, ve snaze poukázat na jejich uplatňování.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Ochrana zaměstnance a flexibilita zaměstnávání - Princip flexijistoty v českém pracovním p do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Ochrana zaměstnance a flexibilita zaměstnávání - Princip flexijistoty v českém pracovním p.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Ochrana zaměstnance a flexibilita zaměstnávání - Princip flexijistoty v českém pracovním p (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Ochrana zaměstnance a flexibilita zaměstnávání - Princip flexijistoty v českém pracovním p bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Ochrana zaměstnance a flexibilita zaměstnávání - Princip flexijistoty v českém pracovním p doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pravo

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Pravo / Ochrana zaměstnance a flexibilita zaměstnávání - Princip flexijistoty v českém pracovním p