Odhalené emoce

Kód: 8727081

Úplný název:

Odhalené emoce (Ekman Paul):

Autor a popis:

Ekman Paul, Jan Melvil publishing, 328 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad Ládví
 
 
 
 
 
269 Kč (379 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Proslulý psycholog Paul Ekman v Odhalených emocích vysvětluje kořeny univerzálních emocí: smutku, hněvu, strachu, překvapení, znechucení a štěstí a na bohatém obrazovém materiálu demonstruje jejich projevy v naší tváři. Jeho Kódovací systém mimiky tváře nabízí trénink v rozpoznávání pocitů vašich blízkých, kolegů či cizích lidí.

Kniha je destilátem několika desetiletí jeho výzkumů. Jde o praktického, překvapivého a přesvědčivého průvodce pro čtení emocí: a to i těch vlastních.

Ekman v knize odpovídá například na otázky:


Dokážeme se naučit rozpoznat lež?

Můžeme se naučit rozlišovat mezi úsměvem zdvořilostním a opravdovým?

Dokážeme dostat projevy svých emocí pod kontrolu?

Co to jsou mikrovýrazy a jak je rozpoznávat?


Odhalené emoce vám s trochou úsilí pomůžou zlepšit kvalitu vašeho života. Budete si totiž lépe uvědomovat své pocity a více si všímat, jaké signály k vám ostatní vysílají prostřednictvím mimiky, hlasu, i řeči těla. Při čtení si pomalu začnete uvědomovat, proč se někteří lidé chovají určitým způsobem a budete schopni jejich emoce přesněji vyhodnotit; tomu pak můžete přizpůsobit svoji reakci a vyhnout se tak konfliktům a ostrým konfrontacím.

Kniha je mimořádná rozsahem pozorovaných emocí, unikátních cvi-čení a množstvím fotografií, pomáhajích čtenářům snáze identifikovat emoce v sobě i ostatních. Je pravděpodobné, že po dočtení Odhalených emocí se už nikdy nebudete na lidi kolem sebe dívat stejnýma očima.

Paul Ekman je emeritním profesorem psychologie na University of California a uznávaným expertem v oblasti nonverbální komunikace. Patří mezi 100 nejvlivnějších psychologů 20. století. Ekman spolupracoval například na seriálu Anatomie lži či animovaném rodinném filmu o emocích V hlavě.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Odhalené emoce do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Odhalené emoce.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Odhalené emoce (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Odhalené emoce bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Odhalené emoce doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti