Odpady – sběr, zpracování, zužitkování, zneškodnění, legislativa

Kód: 7204884

Úplný název:

Odpady – sběr, zpracování, zužitkování, zneškodnění, legislativa (Kizlink Juraj):

Autor a popis:

Kizlink Juraj, CERM, 483 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
296 Kč (400 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Autor knihy zvolil pro výklad problematiky odpadů encyklopedickou formu, která obsahuje kapitoly o jednotlivých odpadech s popisem možnosti jejich řešení v praxi. Z celkové koncepce učebnice je jasné, že má sloužit především jako pomůcka k přednáškám o odpadech. V této učebnici je téměř kompletní přehled o hlavních odpadech vyskytujících se v běžné komunální i průmyslové praxi v ČR i SR s krátkým popisem jejich recyklace, zpracování, zužitkování a případně zneškodňování. Učebnice tak poskytuje čtenáři obsáhlý materiál o odpadech, ke kterému se mohou vrátit studenti nebo pracovníci v průmyslu i po letech a tak si připomernout možnosti jejich odstraňování. Rozsáhlý seznam použité a doporučené literatury uvedený v jednotlivých kapitolách a legislativa ČR uvedena v textu i na konci knihy, dává čtenáři možnost získat o daném problému i další žádané vhodné informace.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Odpady – sběr, zpracování, zužitkování, zneškodnění, legislativa do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Odpady – sběr, zpracování, zužitkování, zneškodnění, legislativa.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Odpady – sběr, zpracování, zužitkování, zneškodnění, legislativa (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Odpady – sběr, zpracování, zužitkování, zneškodnění, legislativa bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Odpady – sběr, zpracování, zužitkování, zneškodnění, legislativa doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Odpady – sběr, zpracování, zužitkování, zneškodnění, legislativa