Ohně Reiki - O síle a původnu reiki a jejím zakladateli Mikao Usui

Kód: 8618273

Úplný název:

Ohně Reiki - O síle a původnu reiki a jejím zakladateli Mikao Usui (Petter Frank Arjava): O síle a puvodu reiki a a jejím zakladateli Mikao Usui

Autor a popis:

Petter Frank Arjava, Pragma, 124 stran, jazyk - čeština, 2003

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
112 Kč (140 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Původ Reiki je opředen mnoha historkami a mýty. Frank Arjava Peter, svobodný učitel reiki pracující v Japonsku na ně vrhá nové světlo. Oddaně a se zaujetím sledoval cestu Usui-sana, setkával se s Usuiho potomky a vystoupil na svatou horu jeho osvícení. Navíc je „Ohně reiki“ výbornou učebnicí reiki, napsanou svěžím a strhujícím způsobem a ve spirituálním duchu. Reiki, formované šintoismem, je buddhistickým projevem čchi-kungu - přičemžčchi-kung popisuje v původním smyslu učení o životní energii. Frank Arjava Peter s ní umí mistrovsky zacházet.

"Ohně reiki" je navíc absolutně praktická příručka reiki. Srdce, tělo, rozum a ezoterický základ - nic tady nepřichází zkrátka.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Ohně Reiki - O síle a původnu reiki a jejím zakladateli Mikao Usui do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Ohně Reiki - O síle a původnu reiki a jejím zakladateli Mikao Usui.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Ohně Reiki - O síle a původnu reiki a jejím zakladateli Mikao Usui (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Ohně Reiki - O síle a původnu reiki a jejím zakladateli Mikao Usui bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Ohně Reiki - O síle a původnu reiki a jejím zakladateli Mikao Usui doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Ohně Reiki - O síle a původnu reiki a jejím zakladateli Mikao Usui