Ohnivé ženy (komplet 3 DVD) (PAPÍROVÝ OBAL)

Kód: D112446DVD

Úplný název:

Ohnivé ženy (komplet 3 DVD) (PAPÍROVÝ OBAL) (kol.):

Autor a popis:

Výprodej DVD, 0 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad Ládví
 
 
 
 
 
29 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Ohnivé ženy 1.

První díl české klasické duchařské komediální televizní trilogie. To by člověk vyskočil z kůže...Když ji on nechtěl, vzala se hůl nebo laskavec, ve vážnějších případech pomohl kámen lásky. Když ji chtěl až moc, podstrčil se mladíkovi extrakt z pelyňku, svízele a anýzu trochu přiostřený pálenkou... Manželské recepty na první pohled jednoduché a zřejmě i velmi účinné, soudě podle postihů těch, kteří se čarodějnou alchymií tajně zabývali. Za spolčování s nečistými silami a posedlost ďáblem se ještě před třemi sty lety posílalo do šatlavy nebo odsuzovalo k trestu smrti upálením.Právě takový osud potkal Magdalenu, farskou kuchařku, a Martu, vdovu po parukáři. Jako čarodějnice byly odsouzeny, aby jejich duše navěky bloudily bez útěchy. Popravě přihlížející farář hned na místě vyslovil obavu, aby se duším nepokojných ženštin nepodařilo nalézt nové tělesné schránky. Stalo se tak přesně za tři sta třináct let, kdy se Magdalenině a Martině duši podařilo "vtělit" do tělesných schránek dvou moderních žen...Do manželské poradny malého městečka mají nastoupit dvě doktorky psychologie. Ty však zahynou při autohavárii, a duše dvou čarodějnic tak po dlouhém bloudění na místě upálení konečně získávají těla, do nichž mohou vstoupit. Parukářka Marta a farská kuchařka Magdalena vedou manželskou poradnu s neobyčejným úspěchem. Jejich čarodějnické schopnosti dobře fungují i v moderním světě, a vyřeší i složitý případ místního lékaře, jehož vztah k osamělé ženě s pubertálně žárlící dcerou vypadal beznadějně.Autorka s humorem konstatuje, že ženy všech století mají mnoho společného, že mentalita ženy se stoletími nemění. Když naše "ohnivé ženy" použijí moudrost a zkušenost zažitou několika stoletími, mohou rozumět a řešit i problémy a spory dnešních moderních lidí.

Ohnivé ženy se vracejí

Druhý díl české klasické duchařské komediální televizní trilogie. Volné pokračování inscenace Ohnivé ženy.Temperamentní krasavice, upálené čarodějnice ze sedmnáctého století Marta a Magdalena, se staly expertkami na mezilidské vztahy. Zdá se, že jim osud bude přát i nadále. Blízko šatlavy, ze které je dávný biřic odváděl do rukou mistra popravčího, se totiž nachází muzeum se starým nábytkem a obrazy, v nichž se obě vyznají lépe než leckterý vysokoškolsky graduovaný historik. A vede odtud tajně prošlapaná cestička do obchodu se starožitnostmi...Skupina rozkrádačů se po výměnách exponátů za napodobeniny chystá k další loupeži cenného obrazu z muzea. Jeho zaměstnankyně Boženka jej má vyměnit za kopii. Uprostřed akce ale dojde k výbuchu plynu a tak naše ženy přijdou k tělům. Magdaléna se dostane do mužského těla jednoho ze zlodějů, jehož milenkou byla právě Boženka, ale tuto roli nezvládá a raději tělo opustí. Marta je spokojená s rolí manželky ředitele muzea a v touze zalíbit se mu a pomoci mu ke kariéře, jej nechtěně zkompromituje. Trvá jim dost dlouho, než přijdou na to, že se dostaly mezi lapky. Nakonec i Marta, stejně jako bakalář Janek, tentokrát v těle fotografa, tělo zapletené do krádeže, kterou vyšetřuje bezpečnost, opustí. Ale podaří se jim, ženám poučeným již v 17. století, odhalit včas podvody a chystanou loupež?

DVD Ohnivé ženy mezi námi

Závěrečný díl klasického českého duchařského komediálního triptychu zavede Martu, Magdalenu i Janka do světa televize.Připomínat jejich existenci už pravděpodobně není nutné, protože s Martou a Magdalenou jste se sešli již dvakrát. Dnem konání třetího "ohnivého" příběhu je svátek svatého Barnabáše. Do slavnostně vyšňořeného sedmisetletého Milotína přijíždí kompletní televizní přenosový štáb s obrovskými vozy, spoustou techniky a lidí, aby milotínským pomohl s uspořádáním estrády, která by měla proslavit město. Jenže...Paní režisérka z toho padá do mdlob a tak má duch Marty tělo. Přijíždí konferenciérka, jejíhož těla se v pravou chvíli pro změnu zmocní duch Magdaleny. Chvíli trvá než se "ohnivé ženy" vpraví do nových rolí. K úspěchu přenosu přispěje hlavně knihovník Holoubek, znalý starodávných kronik a historie dvou upálených čarodějnic. Jeho vystoupení ale zvedne v městečku vlnu nenávisti a pomluv. Až letitá moudrost a zkušenost Marty s udavači přinese do konfliktu rozvahu a řešení. Porozumění a zalíbení v Holoubkovi přivede nakonec Martu k rozhodnutí ponechat si tentokrát tělo a zůstat na světě. Připojí se i Magdalena s Jankem, kteří se při estrádě definitivně našli.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Ohnivé ženy (komplet 3 DVD) (PAPÍROVÝ OBAL) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Ohnivé ženy (komplet 3 DVD) (PAPÍROVÝ OBAL).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Ohnivé ženy (komplet 3 DVD) (PAPÍROVÝ OBAL) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Ohnivé ženy (komplet 3 DVD) (PAPÍROVÝ OBAL) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Ohnivé ženy (komplet 3 DVD) (PAPÍROVÝ OBAL) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie DVD za 29 Kč

 
Knihkupectví / Výprodej DVD / DVD za 29 Kč / Ohnivé ženy (komplet 3 DVD) (PAPÍROVÝ OBAL)