OLA LAMA

Kód: 7217804

Úplný název:

OLA LAMA (Palátová Eva): Jižní Amerikou od rovníku k tucnákum

Autor a popis:

Palátová Eva, JOTA, 240 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
295 Kč (398 Kč)
  / ks  
koupit
 

„Ola!“ - „Ahoj, lamo!“ pokřikovali jsme na jediné zvíře věrně doprovázející naši výpravu ve všech andských státech naší trasy: Ekvádoru, Peru, Bolívii, Argentině a Chile. Lama si vesele poskakovala všude tam, kde my v nadpozemských výškách And lapali po dechu.

Na půlroční putování „od rovníku k tučňákům“ jsme se vydali s batůžkem na zádech takřka celou délkou jihoamerického kontinentu. A že se tu matička Země docela rozvášnila! Nejsušší poušť světa Atacama, nejhlubší džungle Amazonie, nejvyšší vulkány, nejmohutnější ledovce, nejoprsklejší tučňáci, nejochočenější hroznýši. Příroda se s námi často nelítostně přetahovala.

Nedali jsme se a s radostí vám dnes můžeme předložit knížku, jejíž pupeční šňůra vede přes celý Atlantik k mamince vskutku výstřední - Jižní Amerika má velikou náruč!
+ Malý průvodce batůžkáře
Už jste slyšeli o ponožkách, které nesmrdí? O chodícím batohu? Či pilulkách proti smrti? Malý průvodce batůžkáře je snůškou rad pro veselejší cesty a současně smělou sondou do zákoutí duše poutníka. Člověka, který jednoho dne vložil celý svůj dům do jediného batůžku, nosí jej od místa k místu, od úsvitu k úsvitu a hledá a ztrácí a nachází…
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit OLA LAMA do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s OLA LAMA.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení OLA LAMA (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na OLA LAMA bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S OLA LAMA doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Cestování