Olivie zachraňuje cirkus

Kód: 8722218

Úplný název:

Olivie zachraňuje cirkus (Falconer Ian):

Autor a popis:

Falconer Ian, B4U Publishing, 40 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
147 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Je to již třináct let, co spatřilo světlo světa první vydání knihy o prasátku Olivii. Od té doby se prodaly milióny kusů ve více než čtyřiceti zemích světa. První dva tituly ze série příběhů o prasátku Olivii vycházejí konečně i v českém jazyce a věříme, že se budete spolu se svými dětmi bavit stejně jako miliony čtenářů po celém světě.
Olivie má báječný den. Jakmile připraví pro své brášky výborné palačinky a vylepší svoji školní uniformu, upaluje na koloběžce do školy, aby svým spolužákům vyprávěla, co zažila o prázdninách. Všichni v cirkuse dostali příušnice a ona proto musela všechno zvládnout sama. Olivie se hravě změní v pomalovaného klauna, krotitelku lvů nebo provazochodkyni. Řídit celý cirkus, to pro ni není žádný problém. Seznamte se s Olivií, královnou trampolíny!
Příběhy autora a ilustrátora Iana Falconera jsou nabité pozitivní energií, chytrým humorem a hlavně smyslem pro vnímání dětské duše a fantazie. Zřejmě proto si knihy o prasátku Olivii nacházejí cestu z dětských knihoven i do rukou dospělých a baví čtenáře napříč všemi věkovými kategoriemi. Kromě toho tyto kouzelné příběhy sbírají také prestižní ocenění a dlouhodobě se drží mezi knižními bestsellery.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Olivie zachraňuje cirkus do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Olivie zachraňuje cirkus.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Olivie zachraňuje cirkus (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Olivie zachraňuje cirkus bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Olivie zachraňuje cirkus doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro děti do 10 let