Omnibus Oltář v jeskyni, Z masa a kostí, Ohnivá past

Kód: 7461067

Úplný název:

Omnibus Oltář v jeskyni, Z masa a kostí, Ohnivá past (Bass Jefferson):

Autor a popis:

Bass Jefferson, BB/art, 584 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
114 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
 

Tři příběhy z Farmy mrtvol.

Napínavé kriminální zápletky dokreslují detaily soudního vyšetřování. Autorský tandem je podává fascinujícím způsobem. Opírá se o bohaté praktické zkušenosti a přitom tak, aby jim laik porozuměl. Poutavě psané příběhy se rychle rozvíjejí v málo známém zajímavém prostředí temných údolí a podzemního světa Kouřových hor Tennessee a na pozadí moderního policejního aparátu.

Oltář v jeskyni
V horách východního Tennessee leží v obtížně přístupné jeskyni mrtvola mladé ženy. Třicet let skrytá lidskému zraku se v mikroklimatu zvláštního prostředí proměnila v dokonalou mumii. Díky tomu proslulý soudní antropolog Bill Brockton, zakladatel světově proslulé Farmy mrtvol, po jejím nalezení objeví šokující tajemství.

Z masa a kostí
Dva soudní znalci jsou na prahu rozluštění případu, když dojde k dramatickému zvratu. Doktor Brockton připravil na Farmě mrtvol rekonstrukci místa činu, ale k pozůstatkům mladého muže přes noc přibude další mrtvola. Neznámý zločinec naruší vyšetřování, zmate policii, podkope Brocktonovu profesionální pověst i pedagogickou dráhu a vrhne na něj podezření ze zločinu, protože druhou oběť osobně znal. Nakonec je z hrozného zločinu obviněn on sám…

Ohnivá past
Úkol nového druhu donutí šéfa Farmy mrtvol experimentovat mimo obvyklé prostředí. Jde o typ lidských pozůstatků, jaké se v dnešní době vyskytují často, ale okolnosti jejich nálezu jsou neobvyklé. Na vrcholu kopce v Knoxvillu bylo v ohněm zničeném autě nalezeno spálené ženské tělo. Šlo o nehodu, nebo o vraždu maskovanou požárem? Odpověď si vyžádá vrcholnou zkoušku antropologovy odvahy i schopností a zkušeností.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Omnibus Oltář v jeskyni, Z masa a kostí, Ohnivá past do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Omnibus Oltář v jeskyni, Z masa a kostí, Ohnivá past.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Omnibus Oltář v jeskyni, Z masa a kostí, Ohnivá past (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Omnibus Oltář v jeskyni, Z masa a kostí, Ohnivá past bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Omnibus Oltář v jeskyni, Z masa a kostí, Ohnivá past doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Detektivky, krimi / Omnibus Oltář v jeskyni, Z masa a kostí, Ohnivá past