ON Y VA! 1 - Francouzština pro střední školy - učebnice

Kód: 7335203

Úplný název:

ON Y VA! 1 - Francouzština pro střední školy - učebnice (Taišlová Jitka): Francouzština pro strední školy

Autor a popis:

Taišlová Jitka, Leda, 223 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
219 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

První díl nového, přepracovaného učebnicového kompletu pro studenty, kteří hodlají po čtyřletém studiu z tohoto jazyka maturovat. Učebnice je založena na srovnání francouzštiny jako cizího jazyka s češtinou a sleduje dvojí cíl: položit pevný základ komunikativní a jazykové kompetence umožňující dorozumění v běžných životních situacích a současně seznámit s reáliemi francouzsky mluvících zemí.

Učebnice obsahuje texty k různým konverzačním tématům, gramatický výklad a cvičení, v přílohách je začleněn přehled gramatiky, informace o reáliích francouzsky mluvících zemí, klíč k autokorektivním cvičením a dále francouzsko-český a česko-francouzský slovníček.

Učebnice získala schvalovací doložku MŠMT ČR pro výuku francouzštiny na středních školách. Vzhledem ke značnému rozsahu cvičení (jejichž řešení si studující může v klíči sám ověřit) a nahrávek je učebnice vhodná i pro samouky a pro výuku v nejrůznějších kursech, včetně kursů pro dospělé. Cílem tohoto prvního dílu učebnice je zvládnutí francouzštiny na základní úrovni (stupeň A1 Evropského jazykového rámce).
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit ON Y VA! 1 - Francouzština pro střední školy - učebnice do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s ON Y VA! 1 - Francouzština pro střední školy - učebnice.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení ON Y VA! 1 - Francouzština pro střední školy - učebnice (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na ON Y VA! 1 - Francouzština pro střední školy - učebnice bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S ON Y VA! 1 - Francouzština pro střední školy - učebnice doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Francouzština

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Francouzština / ON Y VA! 1 - Francouzština pro střední školy - učebnice