ON Y VA! 1A+1B - Francouzština pro střední školy - pracovní sešity + 2CD - 2. vydání

Kód: 7335192

Úplný název:

ON Y VA! 1A+1B - Francouzština pro střední školy - pracovní sešity + 2CD - 2. vydání (Taišlová Jitka): Francouzština pro strední školy

Autor a popis:

Taišlová Jitka, Leda, 288 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
366 Kč (499 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Komplet dvou pracovních sešitů 1A a 1B
On y va! je vícedílná, aktualizovaná, moderně pojatá učebnice francouzštiny pro střední školy založená na srovnání tohoto cizího jazyka s češtinou.
Sleduje dvojí cíl:
. položit pevný základ komunikativní i jazykové kompetenci,
. seznámit s reáliemi frankofonních zemí.
Každý díl tvoří tři části:
základní učebnice, dva pracovní sešity a zvukové nahrávky.
On y va! je vzhledem k značnému rozsahu cvičení (jejichž řešeni si studující může ověřit sám) a nahrávek vhodnou pomůckou i pro samouky a pro výuku v nejrůznějších kurzech, včetně kurzů pro dospělé.
Doporučeno ministerstvem školství
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit ON Y VA! 1A+1B - Francouzština pro střední školy - pracovní sešity + 2CD - 2. vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s ON Y VA! 1A+1B - Francouzština pro střední školy - pracovní sešity + 2CD - 2. vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení ON Y VA! 1A+1B - Francouzština pro střední školy - pracovní sešity + 2CD - 2. vydání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na ON Y VA! 1A+1B - Francouzština pro střední školy - pracovní sešity + 2CD - 2. vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S ON Y VA! 1A+1B - Francouzština pro střední školy - pracovní sešity + 2CD - 2. vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Francouzština

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Francouzština / ON Y VA! 1A+1B - Francouzština pro střední školy - pracovní sešity + 2CD - 2. vydání