One Man Blues / Best Of - CD

Kód: 5620721

Úplný název:

One Man Blues / Best Of - CD (Andršt Luboš):

Autor a popis:

Andršt Luboš, SUPRAPHON, 0 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
218 Kč (265 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Kytarista, skladatel a aranžér Luboš Andršt nabízí kompilaci svých nejlepších bluesových nahrávek! Jím sestavený výběr tracků z let 1994 až 2007 není - zejména v bonusech - stylově ortodoxní, ale podstatou to skoro vždycky blues opravdu je. Sólově, ale také s Blues Bandem, sdružením Přátelé nebo příležitostným seskupením 3 Guitars je to elektrická i akustická paráda.

Andrštovo hraní v rockové, fusion nebo jazzové podobě je zmapováno na desítkách alb, tato kompilace přináší speciální pohled na hudební žánr, ke kterému se opakovaně vrátil. Bookletový rozhovor s Ondřejem Bezrem je přesně zasazený do repertoáru CD. Proč právě blues, odkud a od koho se ho učil, koho má nejraději a proč nejsou prsty pro kytaristu to nejdůležitější. Tady se také dozvíte, jak se Luboš seznámil se skvělými zpěváky Peterem Lipou, Ronnym Gvayem, Ramblin' Rexem a Reesie Davisovou, ti všichni jsou na albu ke slyšení.

Vedle standardu I' Got My Mojo Working přináší kompilace především skladby, kde je Andršt autorem či spoluautorem. Licenční spolupráce s Českým rozhlasem a firmami Best I. A. a Fontána dala šanci na sestavu nahrávek slavných (v čele s legendárním Blues o neistom návrate), i nezaslouženě méně známých, neboť z alb dlouho mimo pulty či u nás nikdy neobchodovaných. Good Time Boogie, Rockin' Blues, Blues Time, Shuffle One's Feet nebo No More Excuses doplňují tři bonusy. Fusion oslava Ráno a Coreova Spain pro tři kytary jsou skvělé instrumentální jízdy, závěrečné One Man Blues pak připomínka faktu, že k silnému zážitku stačí i jeden muž a jeden nástroj.

One Man Blues: To nejlepší z bluesového repertoáru Luboše Andršta!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit One Man Blues / Best Of - CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s One Man Blues / Best Of - CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení One Man Blues / Best Of - CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na One Man Blues / Best Of - CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S One Man Blues / Best Of - CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hudba

 
Knihkupectví / Hudba / One Man Blues / Best Of - CD