Open - Otevřená zpověď

Kód: 7217800

Úplný název:

Open - Otevřená zpověď (Agassi Andre): Open

Autor a popis:

Agassi Andre, JOTA, 416 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
292 Kč (398 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Autobiografie Andreho Agassiho je upřímnou výpovědí jednoho z nejlepších tenistů nedávné minulosti. Agassi se šokující otevřeností popisuje svůj tenisový i soukromý život, a to od raného dětství, kdy ho - stejně jako předtím jeho sourozence - přivede tyranský otec k tenisu a nutí dennodenně trénovat. Z Andreho vyroste zázračné tenisové dítě, k tomuto sportu však cítí hlubokou nenávist.
Kniha představuje pronikavou sondu do duše i mysli mladého muže, kterému nebylo dopřáno normální dětství a musel se vyrovnávat s dominantním otcem i sám se sebou a posléze vzdorovat slávě, ztrátě soukromí, zájmu médií, která ho oslavovala i odsuzovala. V tomto nekonečném boji hledá smysl svého života a často uvažuje o konci kariéry. Agassi do nejmenších detailů analyzuje sám sebe, své niterné pocity, své tápání sportovním i soukromým životem. Obšírně se zmiňuje i o svých blízkých, přátelích, spolupracovnících a soupeřích (především o Petu Samprasovi), striktně se však vyhýbá jakýmkoli bulvárním podrobnostem. Kniha napsal svérázným, ale fascinujícím stylem; vše se v ní odvíjí v rychlém tempu, s téměř filmovým vyobrazením detailů z autorova života.
Mimořádně otevřená výpověď vynikajícího tenisty nedávné minulosti o vlastním životě. Kniha nabízí jedinečný pohled do zákulisí vrcholového tenisu. Je určena pro čtenáře memoárové literatury, pro sportovní, a zvláště tenisové fanoušky.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Open - Otevřená zpověď do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Open - Otevřená zpověď.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Open - Otevřená zpověď (hodnotilo 2 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Open - Otevřená zpověď bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Open - Otevřená zpověď doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Open - Otevřená zpověď