Opera omnia 19/I - De retům humanarum emendatione consultatio catholica

Kód: 2002448

Úplný název:

Opera omnia 19/I - De retům humanarum emendatione consultatio catholica (Komenský Jan Ámos):

Autor a popis:

Komenský Jan Amos, Academia, 364 stran, jazyk - CZ, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
346 Kč (495 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.6.2016 dopoledne. 
 

Tento svazek zpřístupňuje první část Komenského zásadního a nejrozsáhlejšího díla, Obecné porady o nápravě věcí lidských. Jde o kritické vydání textu zachovaného v převážně rukopisné podobě a objeveného až ve 30. letech 20. století; součástí jsou filologické i věcné komen­ táře, ediční úvody k jednotlivým spisům a další odborný aparát. Úvod přibližuje základní ideje tohoto díla, historii jeho vzniku i další osudy. Svazek dále obsahuje tři úvodní práce Obecné porady. Po dedikaci Světlům Evropy následuje Panegersia (Všeobecné probouzení, první část díla) - návrh na svolání všeobecné porady - a Panaugia (Všeobecné osvěcování, druhá část), systematický výklad metafyziky světla.


 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Opera omnia 19/I - De retům humanarum emendatione consultatio catholica do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Opera omnia 19/I - De retům humanarum emendatione consultatio catholica.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Opera omnia 19/I - De retům humanarum emendatione consultatio catholica (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Opera omnia 19/I - De retům humanarum emendatione consultatio catholica bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Opera omnia 19/I - De retům humanarum emendatione consultatio catholica doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie České a slovenské dějiny

 
Knihkupectví / Historie / České a slovenské dějiny / Opera omnia 19/I - De retům humanarum emendatione consultatio catholica