Opevněné kostely I. díl v Čechách, na Moravě a ve Slezsku

Kód: 7376393

Úplný název:

Opevněné kostely I. díl v Čechách, na Moravě a ve Slezsku (Fišera Zdeněk): v Cechách, na Morave a ve Slezsku

Autor a popis:

Fišera Zdeněk, Olympia, 184 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
181 Kč (259 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Opevněné kostely jsou zajímavým druhem sakrálních staveb. Sloužily nejen pro náboženské účely, ale také jako opěrné body při obraně proti nepříteli. Kromě tradičních architektonických prvků obsahují i prvky fortifikační, například střílny nebo zesílené zdivo. Jejich poloha z nich potom často činí dominantní prvek měst, vesnic i krajiny. První díl, který máte nyní v rukou, pojednává o opevněných kostelech v oblastech Prahy, Jihočeského, Karlovarského, Královéhradeckého, Libereckého, Plzeňského, Středočeského a Ústeckého kraje.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Opevněné kostely I. díl v Čechách, na Moravě a ve Slezsku do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Opevněné kostely I. díl v Čechách, na Moravě a ve Slezsku.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Opevněné kostely I. díl v Čechách, na Moravě a ve Slezsku (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Opevněné kostely I. díl v Čechách, na Moravě a ve Slezsku bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Opevněné kostely I. díl v Čechách, na Moravě a ve Slezsku doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Opevněné kostely I. díl v Čechách, na Moravě a ve Slezsku