Opráski sčeskí historje 2 - rukovjeť českí historje pro inteleguáni

Kód: 2475220

Úplný název:

Opráski sčeskí historje 2 - rukovjeť českí historje pro inteleguáni (jaz): Rukovjet cezkí historje pro inteleguáni

Autor a popis:

jaz, Grada, 72 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
169 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Víte, jak akademik Wichtrle vybádal kontaktní čočky? A proč Marie Terezie zavedla školní docházku? Pokud si myslíte, že ano, OPRÁSKI SČESKÍ HISTORJE vám dokáží, že ne. Druhý díl oblíbeného komiksu přináší 55 stripů známých z internetu, 10 oblíbených postaviček s vtipným komentářem autora, ale také čtyři úplně nové opráski. To je dohromady spousta zábavy a poučení. Pokud je ještě neznáte, pak se připravte na místy nekorektní humor, zkomolenou češtinu, zástupy fanoušků a neméně početnou skupinu odpůrců. Oprásky už také získaly mnohá ocenění. Například Křišťálovou lupu 2013 a mají také výstavu v Národním muzeu. První díl knižního vydání byl nominován na ocenění Český bestseller roku 2013.

Nahlédnout do Opráski sčeskí historje 2 - rukovjeť českí historje pro inteleguáni Nahlédnout do Opráski sčeskí historje 2 - rukovjeť českí historje pro inteleguáni

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Opráski sčeskí historje 2 - rukovjeť českí historje pro inteleguáni do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Opráski sčeskí historje 2 - rukovjeť českí historje pro inteleguáni.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Opráski sčeskí historje 2 - rukovjeť českí historje pro inteleguáni (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Opráski sčeskí historje 2 - rukovjeť českí historje pro inteleguáni bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Opráski sčeskí historje 2 - rukovjeť českí historje pro inteleguáni doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Komiksy pro dospělé

 
Knihkupectví / Komiksy / Komiksy pro dospělé / Opráski sčeskí historje 2 - rukovjeť českí historje pro inteleguáni