Orchestrální dílo - 8CD

Kód: 5412326

Úplný název:

Orchestrální dílo - 8CD (Dvořák Antonín):

Autor a popis:

Dvořák Antonín, SUPRAPHON, 0 stran, jazyk - CZ, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
701 Kč (851 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Antonín Dvořák – Slovanské tance, Slovanské rapsodie, Píseň bohatýrská, Česká suita, Suita A dur, Scherzo capriccioso, Husitská, Domov můj, Legendy, Slavnostní pochod, Pražské valčíky, Polonéza Es dur, Polka „Pražským akademikům“, Serenády, Nokturno pro smyčce H dur Violoncellový koncert A dur, Violoncellový koncert h moll, Klid a Rondo g moll pro violoncello a orchestr, Klavírní koncert g moll, Houslový koncert a moll, Romance f moll a Mazurek pro housle a orchestr Josef Suk, Václav Hudeček – housle, Ivan Moravec – klavír, Miloš Sádlo – violoncello.

Česká filharmonie, Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK, Pražská komorní filharmonie / Václav Neumann, Sir Charles Mackerras, Jiří Bělohlávek, Bohumil Gregor, Jakub Hrůša Sběratelé a milovníci Dvořákovy hudby s pečetí české interpretační tradice si teď k přechozím kompletům mapujícím komorní, klavírní i symfonické dílo mohou přidat další. Předchozí velmi úspěšný symfonický komplet pod taktovkou Václava Neumanna teď Supraphon doplňuje o další „orchestrální“ krabičku 8 CD.

Vedle Slovanských tanců zahrnuje řadu sporadicky nahrávaných Dvořákových symfonických děl (Husitská, Domov můj, Píseň bohatýrská) i nádherných skladeb pro komorní a smyčcový orchestr. Kromě snímků Neumannových tu přišli ke slovu i další velcí dvořákovští dirigenti – Mackerras, Bělohlávek či z mladé generace Jakub Hrůša. Souhrn orchestrálního díla je pak završen kompletem skladeb koncertantních, počínaje téměř neznámým violoncellovým koncertem A dur mladého Dvořáka až po vůbec nejhranější koncert h moll. I zde Supraphon sáhl k osvědčeným vrcholným nahrávkám těchto děl v interpretaci sólistů světového renomé.

Další z pokladů Dvořákova génia a archivu Supraphonu – v nově remasterovaném zvuku.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Orchestrální dílo - 8CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Orchestrální dílo - 8CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Orchestrální dílo - 8CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Orchestrální dílo - 8CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Orchestrální dílo - 8CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hudba

 
Knihkupectví / Hudba / Orchestrální dílo - 8CD