Krvavé pohraničí(3) - Likarijská trilogie 3 - Orcigard (2.Vydání)

Kód: 7456129

Úplný název:

Krvavé pohraničí(3) - Likarijská trilogie 3 - Orcigard (2.Vydání) (Šlechta Vladimír): cyklus Likarijská trilogie, díl tretí

Autor a popis:

Šlechta Vladimír, Brokilon, 398 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
212 Kč (288 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

V Orcigardu se kdysi rozkládala říše pterrů, bytostí s lidskými těly a ptačími hlavami. V průběhu věků se Orcigard změnil v obrovskou mokřinu. Rozptýleně tu žijí skřeti, potulují se zde různé nestvůry. Ve starých chrámech, utopených v močálech, se skrývá zlato i cenné artefakty.
Orcigard stále ještě ovládá Alarich Touraine, zvaný Temný mág, jeho moc však slábne. Propukají proti němu povstání, na jeho území vnikají hledači pokladů i lovci orčích skalpů. V těchto bouřlivých časech je do Orcigardu zavlečena
Sylvia Viktorina, nejmladší dcera vévody z Barro. Aby přežila, musí si hledat spojence a přátele - a to jak v řadách dobrodruhů, tak mezi skřety i nestvůrami.
Kniha Orcigard je závěrečným dílem Likarijské trilogie, volně navazuje na Nejlepší den pro umírání a Likario.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Krvavé pohraničí(3) - Likarijská trilogie 3 - Orcigard (2.Vydání) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Krvavé pohraničí(3) - Likarijská trilogie 3 - Orcigard (2.Vydání).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Krvavé pohraničí(3) - Likarijská trilogie 3 - Orcigard (2.Vydání) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Krvavé pohraničí(3) - Likarijská trilogie 3 - Orcigard (2.Vydání) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Krvavé pohraničí(3) - Likarijská trilogie 3 - Orcigard (2.Vydání) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro dospělé

 
Knihkupectví / Sci-fi, fantasy / Sci-fi, fantasy pro dospělé / Krvavé pohraničí(3) - Likarijská trilogie 3 - Orcigard (2.Vydání)