Organizace a bojiště německého válečného námořnictva ve 2. světové válce

Kód: 2560260

Úplný název:

Organizace a bojiště německého válečného námořnictva ve 2. světové válce (McNab Chris):

Autor a popis:

Svojtka, 192 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
283 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
 

Tato kniha vám poslouží jako podrobný a směrodatný průvodce organizací německého válečného námořnictva za 2. světové války. Je rozdělena podle jednotlivých vojenských tažení a bojišt a obsahuje i barevná schémata útvaru Kriegsmarine od prvních operací v Severním moři v roce 1939 až do pádu tzv. třetí říše v květnu 1945. Referenční tabulky vám poskytnou přehled o rozmístění, počtech a typech hladinových lodí i ponorek v klíčových okamžicích války. Barevné mapy umožnují získat přehled o hlavních vojenských taženích a akcích, na nichž se Kriegsmarine podílela, například o výpadech bitevních lodí Bismarck a Schanhorst do severního Atlantiku a o operacích ponorek proti spojeneckým konvojům.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Organizace a bojiště německého válečného námořnictva ve 2. světové válce do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Organizace a bojiště německého válečného námořnictva ve 2. světové válce.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Organizace a bojiště německého válečného námořnictva ve 2. světové válce (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Organizace a bojiště německého válečného námořnictva ve 2. světové válce bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Organizace a bojiště německého válečného námořnictva ve 2. světové válce doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historie válek

 
Knihkupectví / Military / Historie válek / Organizace a bojiště německého válečného námořnictva ve 2. světové válce