Orlické hory a Podorlicko - Česko všemi smysly + vstupenky

Kód: 8689971

Úplný název:

Orlické hory a Podorlicko - Česko všemi smysly + vstupenky (kol.):

Autor a popis:

Soukup & David, 200 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
209 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Atraktivní oblasti Orlických hor a Podorlicka se věnuje další z volné řady barevných turistických průvodců nakladatelství S&D (Soukup&David). V této edici dosud vyšly svazky Krkonoše, Šumava (rozebráno), Český ráj a Jižní Čechy. Průvodce je rozdělen do 12 hlavních kapitol, totožných s významnými středisky (např. Deštné v Orlických horách, Rychnov nad Kněžnou, Vamberk aj.) v oblasti. V každé kapitole jsou popsána hlavní a vedlejší místa, doporučeny nejhezčí trasy pěší, cyklo, na běžkách i autem. Nechybí soubor praktických informací včetně otvíracích dob, zajímavých akcí, vybraných ubytovacích kapacit i dalších tipů pro volný - od kultury až po adrenalinové sporty.
Průvodce vychází za pomoci Královéhradeckého a Pardubického kraje. Tradičně je doplněn souborem vstupenek a slevových poukázek, platných do roku 2019.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Orlické hory a Podorlicko - Česko všemi smysly + vstupenky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Orlické hory a Podorlicko - Česko všemi smysly + vstupenky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Orlické hory a Podorlicko - Česko všemi smysly + vstupenky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Orlické hory a Podorlicko - Česko všemi smysly + vstupenky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Orlické hory a Podorlicko - Česko všemi smysly + vstupenky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Cestování

 
Knihkupectví / Náš svět / Cestování / Orlické hory a Podorlicko - Česko všemi smysly + vstupenky