Ortodoncie

Kód: 7492112

Úplný název:

Ortodoncie (Kamínek Milan):

Autor a popis:

Kamínek Milan, Galén, 246 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
1 101 Kč (1 200 Kč)
  / ks  
koupit
 

Autorský kolektiv odborníků a pedagogů několika lékařských fakult České i Slovenské republiky připravil novou základní učebnici ortodoncie, specializovaného lékařského oboru, který se zabývá diagnostikou, terapií a prevencí odchylných poloh zubů, vztahů zubních oblouků a čelistí. Učebnice také popisuje vývoj a růst čelistí, kostí lebky, vývoj okluze, anomálie v tomto vývoji a způsob jejich léčby.

Moderní učební text s bohatou barevnou obrazovou dokumentací nabízí přehlednou a stručnou formou základní informace o hlavních aspektech tohoto oboru zubního lékařství - o diagnóze, prevenci a terapii všech forem anomálií chrupu.

Autoři čerpali při přípravě textu jak z vlastních zkušeností, tak ze soudobé světové odborné literatury. Kniha obsahuje základy oboru, které jsou prověřeny mnohaletou klinickou praxí, i poznatky nové, s vymezenou indikací a popisem pracovního postupu. Kromě studentů zubního lékařství je monografie doporučena postgraduálním studentům i specialistům v oboru ortodoncie a praktickým zubním lékařům.

Nahlédnout do Ortodoncie Nahlédnout do Ortodoncie

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Ortodoncie do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Ortodoncie.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Ortodoncie (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Ortodoncie bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Ortodoncie doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdravotnictví