Osadní toulky - Nohejbal na trampských osadách v okolí Prahy

Kód: 2043479

Úplný název:

Osadní toulky - Nohejbal na trampských osadách v okolí Prahy (Maršálek Martin): Nohejbal na trampských osadách v okolí Prahy

Autor a popis:

Maršálek Martin, Mladá Fronta, 272 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Knižní řada Osadní toulky je věnována vztahu dvou českých fenoménů, trampingu a nohejbalu.

První díl řady se zabývá expanzí nohejbalu z Prahy do trampských a chatových osad v jejím okolí (povodí Vltavy a Berounky), vznikem prvních osadních turnajů jako klasické soutěžní formy.

Čtenáři naleznou popis každé osady s vlajkou, popis vzniku osady a vývoje nohejbalu, historické a současné fotografie, rozhovor s pamětníky. Dále mapy s vyznačením umístění osad v příslušné oblasti a stručný turistický popis oblasti. Osady jsou řazeny dle příslušnosti k jednotlivému povodí. Celkem je uvedeno přes 100 osad.

Publikace tak není ryze historicko-sportovní publikací, ale je koncipována jako bedekr pro ty, kteří se zajímají o tramping a nohejbal a chtějí navštívit místa, spojená s těmito českými fenomény.

Částečně navazuje na Dějiny trampingu Boba Hurikána.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Osadní toulky - Nohejbal na trampských osadách v okolí Prahy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Osadní toulky - Nohejbal na trampských osadách v okolí Prahy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Osadní toulky - Nohejbal na trampských osadách v okolí Prahy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Osadní toulky - Nohejbal na trampských osadách v okolí Prahy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Osadní toulky - Nohejbal na trampských osadách v okolí Prahy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Osadní toulky - Nohejbal na trampských osadách v okolí Prahy