Ošetřovatelská péče v gastroenterologii a hepatologii

Kód: 2042806

Úplný název:

Ošetřovatelská péče v gastroenterologii a hepatologii (Holubová Adéla):

Autor a popis:

Holubová a kolektiv Adéla, Mladá Fronta, 272 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
336 Kč (420 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Tato publikace, která je svým zaměřením na českém trhu zcela ojedinělá, je určena nejen studentům zdravotnickým oborů na lékařských či zdravotně sociálních fakultách a vyšších odborných školách, ale také všeobecným sestrám, kterým poskytne nejnovější poznatky z daných oborů a pomůže tak zkvalitnit péči o jejich klienty. Akademickým pracovníkům poslouží jako kvalitní podklad pro výuku.
Jedinečnost této učebnice spočívá v jejím pojetí. Většina kapitol je zpracována formou ošetřovatelského procesu či standardizovaného ošetřovatelského postupu. Velkým pozitivem knihy je též použití NANDA taxonomie II, která je dnes již nezbytným prvkem ošetřovatelské diagnostiky.
Prostudováním této publikace získají čtenáři základy medicínské problematiky, budou umět rozpoznávat ošetřovatelské problémy klienta, správně přiřadit ošetřovatelskou diagnózu, plánovat, realizovat, hodnotit ošetřovatelskou péči a vhodně edukovat nemocné. Naučí se asistovat lékaři při specializovaných výkonech a vyšetřeních, na která budou umět klienty správně připravit. Získají též dobrý přehled o farmakologických přípravcích používaných v gastroenterologii a hepatologii.
Množství použitých tabulek, ilustračních obrázků a barevných fotografií umocňuje didaktický charakter publikace.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Ošetřovatelská péče v gastroenterologii a hepatologii do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Ošetřovatelská péče v gastroenterologii a hepatologii.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Ošetřovatelská péče v gastroenterologii a hepatologii (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Ošetřovatelská péče v gastroenterologii a hepatologii bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Ošetřovatelská péče v gastroenterologii a hepatologii doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Ošetřovatelská péče v gastroenterologii a hepatologii