Ošetřovatelství pro střední zdravotnické školy IV – Dermatovenerologie, oftalmologie, ORL,

Kód: 2474342

Úplný název:

Ošetřovatelství pro střední zdravotnické školy IV – Dermatovenerologie, oftalmologie, ORL, (Slezáková Lenka): Dermatovenerologie, oftalmologie, ORL, stomatologie 2.vyd.

Autor a popis:

Slezáková a kolektiv Lenka, Grada, 236 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
237 Kč (279 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Druhé, doplněné vydání úspěšné základní učebnice ošetřovatelství uzavírá čtvrtým dílem studijní materiály pro žáky středních škol. Publikace je rozčleněna na celky zpracovávající problematiku ošetřovatelské péče v dermatovenerologii, očním lékařství, otorinolaryngologii a stomatologii. Po prostudování učebnice prokáží žáci znalost základních teoretických poznatků o příčinách, projevech a léčbě nejčastějších onemocnění a stavů. Nabytí těchto vědomostí společně s využitím mezipředmětových vztahů umožní vyhledat, posoudit a popsat potřeby pacientů, plánovat a realizovat kvalitní ošetřovatelskou péči. Kniha je doplněna množstvím obrázků a fotografií, které bohatě ilustrují problematiku onemocnění v těchto vybraných klinických oborech.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Ošetřovatelství pro střední zdravotnické školy IV – Dermatovenerologie, oftalmologie, ORL, do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Ošetřovatelství pro střední zdravotnické školy IV – Dermatovenerologie, oftalmologie, ORL,.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Ošetřovatelství pro střední zdravotnické školy IV – Dermatovenerologie, oftalmologie, ORL, (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Ošetřovatelství pro střední zdravotnické školy IV – Dermatovenerologie, oftalmologie, ORL, bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Ošetřovatelství pro střední zdravotnické školy IV – Dermatovenerologie, oftalmologie, ORL, doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Ošetřovatelství pro střední zdravotnické školy IV – Dermatovenerologie, oftalmologie, ORL,