Osudové okamžiky dějin - Co doopravdy víme o slavných událostech?

Kód: 2422507

Úplný název:

Osudové okamžiky dějin - Co doopravdy víme o slavných událostech? (Cummins Joseph):

Autor a popis:

Cummins Joseph, Knižní klub, 328 stran, jazyk - CZ, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
399 Kč (499 Kč)
  / ks  
koupit
 

Hannibalovo tažení přes Alpy, křížové výpravy, velký požár Londýna, dobytí Bastily, bitva o Británii, atomová bomba nad Hirošimou - o těchto osudových událostech jsme všichni slyšeli, ale co o nich doopravdy víme? Tato kniha přitažlivou a zajímavou formou líčí některé z nejpozoruhodnějších epizod našich dějin, které měly nezanedbatelný dopad na další události. Autor vytváří fascinující obrázky dějinných zvratů, chybných rozhodnutí, šťastných náhod, velkých katastrof a nabízí čtenáři pohled na historické události z nové perspektivy.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Osudové okamžiky dějin - Co doopravdy víme o slavných událostech? do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Osudové okamžiky dějin - Co doopravdy víme o slavných událostech? .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Osudové okamžiky dějin - Co doopravdy víme o slavných událostech? (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Osudové okamžiky dějin - Co doopravdy víme o slavných událostech? bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Osudové okamžiky dějin - Co doopravdy víme o slavných událostech? doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Osudové okamžiky dějin - Co doopravdy víme o slavných událostech?