Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války 2 - CDmp3 (Čte Oldřich Kaiser)

Kód: 3607602

Úplný název:

Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války 2 - CDmp3 (Čte Oldřich Kaiser) (Hašek Jaroslav):

Autor a popis:

Hašek Jaroslav, Radioservis, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
157 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.6.2016 dopoledne. 
 

Pokračování úspěšné audioverze jedné z nejoblíbenějších českých knih. Kompletní znění II. dílu Na frontě v podání Oldřicha Kaisera. I. díl Osudy dobrého vojáka Švejka V zázemí získal cenu Nejlepší jednohlasná audiokniha roku 2013. Stejně jako rozhlasovou verzi prvního dílu Osudu dobrého vojáka Švejka za světové války z roku 2013, i druhý díl Na frontě nastudovala režisérka Markéta Jahodová s Oldřichem Kaiserem a doprovodila hudbou pražského hospodského harmonikáře Josefa Čečila. Nahrávka Českého rozhlasu z roku 2015 byla pro vydání na CD mp3 doplněna o další pasáže z knižní předlohy. Délka 10 hod. 27 min.


 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války 2 - CDmp3 (Čte Oldřich Kaiser) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války 2 - CDmp3 (Čte Oldřich Kaiser).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války 2 - CDmp3 (Čte Oldřich Kaiser) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války 2 - CDmp3 (Čte Oldřich Kaiser) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války 2 - CDmp3 (Čte Oldřich Kaiser) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audioknihy pro dospělé / Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války 2 - CDmp3 (Čte Oldřich Kaiser)