Otoč se a utíkej - Strhující příběhy netradičních vojenských strategií, které uspěly

Kód: 2422579

Úplný název:

Otoč se a utíkej - Strhující příběhy netradičních vojenských strategií, které uspěly (Cummins Joseph):

Autor a popis:

Cummins Joseph, Knižní klub, 256 stran, jazyk - CZ, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
359 Kč (449 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kniha Otoč se a utíkej zachycuje a barvitě popisuje osudové, klíčové okamžiky, které rozhodly, jakým směrem se budou dějiny dále ubírat, a kdy důvtip, předvídavost a odvaha skvělých vojevůdců zvrátily průběh boje - a to od obléhání starověkého Babylonu a Caesarových tažení v Galii až po americkou občanskou válku a druhou světovou válku.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Otoč se a utíkej - Strhující příběhy netradičních vojenských strategií, které uspěly do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Otoč se a utíkej - Strhující příběhy netradičních vojenských strategií, které uspěly.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Otoč se a utíkej - Strhující příběhy netradičních vojenských strategií, které uspěly (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Otoč se a utíkej - Strhující příběhy netradičních vojenských strategií, které uspěly bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Otoč se a utíkej - Strhující příběhy netradičních vojenských strategií, které uspěly doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Otoč se a utíkej - Strhující příběhy netradičních vojenských strategií, které uspěly