Otrávené třešně

Kód: 7033956

Úplný název:

Otrávené třešně (Jardine Quintin):

Autor a popis:

Jardine Quintin, Olympia, 232 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
23 Kč (29 Kč)
  / ks  
koupit
 

V pořadí již šestá detektivka s někdejším soukromým vyšetřovatelem Ozem Blackstonem zavede čtenáře do filmařského prostředí. Oz se svým švagrem Milesem natáčí film na motiv detektivní novely. Kvůli filmování se vrátí do Edinburghu, kde kromě práce chce uspořádat i své osobní problémy.
Během pobytu v Edinburghu se na něj obrátí bývalá přítelkyně Alison a požádá ho o pomoc s řešením potíží, které potkaly reklamní agenturu, již si otevřela s přítelem Davidem. David je několik dní nezvěstný a nakonec je nalezen mrtev. Alison se stává podezřelou číslo jedna.
Oz netuší, jak by jí mohl pomoci, dokud se na scéně neobjeví bývalý policajt Ricky Ross, najatý Milesem jako bezpečností dohled při natáčení. Ricky je ochoten ujmout se vyšetřování a snaží se Alison pomoci, dokonce se stane jejím ručitelem při zaplacení kauce, ale objevují se další dvě mrtvoly a zdá se, že se ani Ozovi, ani Rickymu nepodaří přesvědčit policii a soudce a Alisonině nevině. Až do okamžiku, kdy vrah zaútočí přímo na Alison. V tu chvíli je třeba přehodnotit zvažované motivy a najít vraha rychleji, než se dopustí dalšího zločinu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Otrávené třešně do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Otrávené třešně.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Otrávené třešně (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Otrávené třešně bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Otrávené třešně doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi