Oui! Francouzština maturita

Kód: 8913263

Úplný název:

Oui! Francouzština maturita (Mátéffyová Eva, Boursier Magali, Švarbová Eva): Soucástí cvicebnice jsou 2 CD (úvodní texty a poslech s porozumením)

Autor a popis:

Kol., Enigma, 260 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
187 Kč (259 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Tato cvičebnice je určena studentům středních škol, kteří se připravují k maturitní zkoušce, přijímacím pohovorům, státní jazykové zkoušce nebo na olympiádu z francouzského jazyka. Poslouží i posluchačům jazykových škol a všem, kdo si chtějí udržovat nebo zdokonalit své jazykové vědomosti.

Publikace je rozdělena na čtyři hlavní části. První část (Sujets de conversation) obsa-huje 25 tematických okruhů. Každý celek v této části začíná souvislým textem na dané téma (namluveným na CD s označením Úvodní texty). Po něm následuje něko-lik otázek, které studentům umožňují vyjádřit vlastní názor, a slovní zásoba, přesahu-jící předpokládanou úroveň uživatelů. Cvičení svým obsahem doplňují téma a formou odpovídají typům úloh písemné části maturitní zkoušky (vrai-faux, doplňování slov, výběr z více možností). Cvičení k ústní části zkoušky zahrnují zadání typu Exprimez votre opinion a situační dialog (Jeu de rôle). V části Documents se nacházejí fotogra-fie seřazené podle jednotlivých témat. Jsou u nich otázky určené k popisu a porovnávání fotografií a k vyjádření vlastního názoru. Tato část obsahuje i seznam užitečných frází, které lze při popisování obrázku použít.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Oui! Francouzština maturita do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Oui! Francouzština maturita.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Oui! Francouzština maturita (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Oui! Francouzština maturita bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Oui! Francouzština maturita doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Oui! Francouzština maturita