Outdoorová kuchařka - Od rodinných výletů po zimní horské expedice

Kód: 8704985

Úplný název:

Outdoorová kuchařka - Od rodinných výletů po zimní horské expedice (Pospěchová Petra): od rodinných výletu po zimní horské expedice

Autor a popis:

Pospěchová Petra, Smart Press, 192 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
293 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Nepostradatelná kniha pro všechny, kteří vyrážejí na trek či výlet a nespokojí se s instantními polévkami, konzervami nebo smažákem z restaurace. Přináší chutné a výživné recepty na všechny druhy výšlapů. Jak jídlo efektivně zabalit? Jak si naplánovat jídelníček? Jak využít přirozených léčivých potravin pro případ zdravotních potíží? Autorka z vlastních zkušeností připravuje unikátní publikaci, která zmapuje, jak se po všech kulinárních stránkách připravit např. na víkendový výšlap v Jeseníkách, zimní přechod ukrajinských hor či himalájskou expedici, ale také na výpravu s dětmi, splav vodních toků nebo cyklistickou dovolenou.

Redaktorka Petra Pospěchová je autorkou knihy o kulinárních tradicích Česka Regionální kuchařka – Všechny chutě Čech, Moravy a Slezska.


 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Outdoorová kuchařka - Od rodinných výletů po zimní horské expedice do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Outdoorová kuchařka - Od rodinných výletů po zimní horské expedice.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Outdoorová kuchařka - Od rodinných výletů po zimní horské expedice (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Outdoorová kuchařka - Od rodinných výletů po zimní horské expedice bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Outdoorová kuchařka - Od rodinných výletů po zimní horské expedice doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Kuchařky

 
Knihkupectví / Kuchařky / Outdoorová kuchařka - Od rodinných výletů po zimní horské expedice