Ovládněte svůj metabolismus

Kód: 7263809

Úplný název:

Ovládněte svůj metabolismus (Michaels Jillian, van Aalst Mariska): 3 tajemství stravy pro prirozené vyrovnání hladiny hormonu a svudné a zdravé telo

Autor a popis:

Michaels Jillian, Anag, 272 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
282 Kč (369 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Vypadá to, jako byste se svým tělem přímo sváděli boj o to, aby zhublo byť i jediné kilo nebo aby si udrželo současnou váhu? Uznávaná expertka na zdraví a fitness Jillian Michaels na tom byla podobně. Proto oslovila významné odborníky na metabolismus a zjistila, že po dobu několika let nevědomky poškozovala svůj endokrinní systém.

Třífázový plán hubnutí podle autorčiny vlastní zkušenosti Poté, co Jillian Michaels dokázala svůj metabolismus upravit, rozhodla se podělit o to, co se naučila, a sestavila tento jednoduchý třífázový plán, který podpoří všechny „hubnoucí“ hormony (včetně přátelských růstových hormonů, testosteronu, dehydroepiandrosteronů, a ne tak přátelských: inzulínu, cortisolu a nadbytečného estrogenu) a upraví jejich množství na optimální.

Je potřeba vyloučit nevhodné potraviny a zařadit do jídelníčku ty prospěšné Díky knize se naučíte, jak z diety vyloučit nevhodné potraviny, jak opětovně zařadit pokrmy, které aktivují geny schopné spalovat tuky, a jak znovu obnovit energii a hormony pro snadné hubnutí. Jillian Michaels nabízí množství informací včetně nákupního seznamu, jak jíst energeticky vydatné jídlo pro vytvoření zásob energie, chytré tipy pro jídlo mimo domov, rychlé a jednoduché recepty.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Ovládněte svůj metabolismus do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Ovládněte svůj metabolismus.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Ovládněte svůj metabolismus (hodnotilo 5 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Ovládněte svůj metabolismus bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 3).
 
 
 

S Ovládněte svůj metabolismus doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Ovládněte svůj metabolismus