Ovládněte svůj vnitřní hlas - Jak vyhrát válku ve vaší hlavě do 30 vteřin a mít mimořádný

Kód: 8752410

Úplný název:

Ovládněte svůj vnitřní hlas - Jak vyhrát válku ve vaší hlavě do 30 vteřin a mít mimořádný (Singer Blair):

Autor a popis:

Singer Blair, Incommunity, 192 stran, jazyk - CZ, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
174 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Víte, jak získat více energie, sebevědomí a schopnosti dosáhnout v životě svých snů? Kniha Blaira Singera, který je jedním z poradců Roberta Kiyosakiho, ukazuje, jak zvládnout svůj vnitřní hlas a přesvědčit se, že můžete dosáhnout v životě čehokoliv, co si usmyslíte. Možná občas slyšíte svůj vnitřní hlas, který nahlodává vaše sebevědomí tvrzeními: "To je nemožné. to se nepovede, něco se pokazí." Blair Singer si prošel obdobím, kdy zkrachovala jeho firma i manželství. Tehdy se ohlédl a měl pocit, že se mu v životě nic nepovedlo. Od té doby však uplynulo 25 let a Blair ukazuje čtenářům cestu, jak zvítězit nad pochybami a prožít život ve štěstí a bohatství. Pomocí jednoduchých technik přelstíte svůj vnitřní hlas během několika sekund a cíle i sny, které se zdály být nedosažitelné, budou snadné.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Ovládněte svůj vnitřní hlas - Jak vyhrát válku ve vaší hlavě do 30 vteřin a mít mimořádný do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Ovládněte svůj vnitřní hlas - Jak vyhrát válku ve vaší hlavě do 30 vteřin a mít mimořádný .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Ovládněte svůj vnitřní hlas - Jak vyhrát válku ve vaší hlavě do 30 vteřin a mít mimořádný (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Ovládněte svůj vnitřní hlas - Jak vyhrát válku ve vaší hlavě do 30 vteřin a mít mimořádný bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Ovládněte svůj vnitřní hlas - Jak vyhrát válku ve vaší hlavě do 30 vteřin a mít mimořádný doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Ovládněte svůj vnitřní hlas - Jak vyhrát válku ve vaší hlavě do 30 vteřin a mít mimořádný