Pán světa

Kód: 9054974

Úplný název:

Pán světa (Verne Jules):

Autor a popis:

Verne Jules, Verneovky, 180 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
936 Kč (1 190 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Mnohé nevysvětlitelné úkazy se dějí v nitru hory Great Eyry, které s velkým znepokojením sledují obyvatelé blízkého městečka Pleasant Garden. Povolaný inspektor Strock dostane za úkol, aby záhadné události osvětlil. Strock se pokusí na Great Eyry vystoupit, ale musí se těsně pod vrcholem vrátit, protože další výstup je již nad jeho síly.
O čtrnáct dní později je v okolí Philadelhie pozorováno neznámé vozidlo, které se řítí po ulicích obrovskou rychlostí, a které se zúčastní již probíhajícího závodu pořádaného Klubem automobilistů, kde hladce poráží všechny soupeře, aby odvážným manévrem záhadně zmizelo ve vodách Michiganského jezera, považováno za ztracené.
Další podivné jevy však následují při pobřeží Nové Anglie. Inspektor Strock pokračuje v pátrání a osvětluje události, spojené s těmito i dalšími záhadami. Následně se shodou náhod a štěstí ocitá na palubě Epouvanty – obojživelného stroje inženýra Robura. Zdá se však, že Robur zcela ztratil rozum…

V pokračování příběhu Robura Dobyvatele, slavný romanopisec vyjádřil rozhodný pesimistický postoj k vědeckému pokroku, jenž může s sebou nést neblahé následky.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pán světa do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pán světa.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pán světa (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pán světa bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pán světa doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro děti