Papírové květiny - 25 překrásných návrhů pro slavnostní příležitosti a zkrášlení interiéru

Kód: 2492673

Úplný název:

Papírové květiny - 25 překrásných návrhů pro slavnostní příležitosti a zkrášlení interiéru (Rudell Jeffery):

Autor a popis:

Rudell Jeffery, Ikar, 132 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

25 překrásných květin pro slavnostní příležitosti a zkrášlení interiéru Pryskyřník, astra, cínie, chryzantéma, růže, sedmikráska, kala, lilie... Kniha přináší výběr 25 ručně zhotovených květin, které lze použít do vázy, k vizitkám, na výzdobu slavnostní tabule nebo jako originální dárek. Šablony ve skutečné velikosti a stovky fotografií zobrazujících postup práce krok za krokem usnadňují zhotovení okvětních plátků, stonků a listů a jejich sestavení. Vzhled květů můžete hravě měnit - jednoduše použijte různý materiál, jako například hedvábný, rýžový, pergamenový nebo ruční papír.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Papírové květiny - 25 překrásných návrhů pro slavnostní příležitosti a zkrášlení interiéru do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Papírové květiny - 25 překrásných návrhů pro slavnostní příležitosti a zkrášlení interiéru.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Papírové květiny - 25 překrásných návrhů pro slavnostní příležitosti a zkrášlení interiéru (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Papírové květiny - 25 překrásných návrhů pro slavnostní příležitosti a zkrášlení interiéru bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Papírové květiny - 25 překrásných návrhů pro slavnostní příležitosti a zkrášlení interiéru doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pro ženy

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Pro ženy / Papírové květiny - 25 překrásných návrhů pro slavnostní příležitosti a zkrášlení interiéru