Pařížská dieta - Jak dosáhnout správné váhy a udržet si ji

Kód: 2043156

Úplný název:

Pařížská dieta - Jak dosáhnout správné váhy a udržet si ji (Cohen Jean-Michel): Jak dosáhnout správné váhy a udržet si ji

Autor a popis:

Cohen Jean-Michel, Mladá Fronta, 288 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
223 Kč (279 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Jednoduchá efektivní příručka s praktickými pravidly - mezinárodní bestseller
Pařížská dieta je založena na tom, že si jídlo musíme především vychutnat. V této knize naleznete 325 snadných rychlých receptů, užitečné rady a praktické seznamy, které vám pomohou dosáhnout správné váhy a udržet si ji. Klíčem k úspěchu diety je, že si sami můžete přizpůsobit jídelníček a máte k dispozici rozmanité pokrmy, takže vás nic nenutí dietu vzdát. Občas můžete maličko zhřešit a dopřát si i čokoládu, těstoviny nebo víno - pod podmínkou, že to napravíte pomocí jednoduchého Plánu pro návrat k dietě. Se seznamem ekvivalentních potravin si budete moci upravit recepty podle svého, abyste nikdy nemuseli jíst jídlo, které vám nechutná. Díky přehledné nákupní strategii dr. Cohena a flexibilitě příznačné pro tuto dietu budete moci bez potíží pokračovat v hubnutí, dokud nedosáhnete svého váhového cíle, přičemž můžete za tři měsíce zhubnout až 13 kg. Dr. Cohen stanovil jasná pravidla pro začlenění diety do aktivního životního stylu, včetně tipů, jak správně zvolit jídlo při návštěvě restaurace. Vypracoval tak účinný návod, jak zhubnout a přitom si naplno užívat života.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pařížská dieta - Jak dosáhnout správné váhy a udržet si ji do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pařížská dieta - Jak dosáhnout správné váhy a udržet si ji.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pařížská dieta - Jak dosáhnout správné váhy a udržet si ji (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pařížská dieta - Jak dosáhnout správné váhy a udržet si ji bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pařížská dieta - Jak dosáhnout správné váhy a udržet si ji doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Pařížská dieta - Jak dosáhnout správné váhy a udržet si ji