Park Jeho C. a k. Výsosti nejjasnějšího pana arcivévody Františka Ferdinanda Rakouského -

Kód: 2604613

Úplný název:

Park Jeho C. a k. Výsosti nejjasnějšího pana arcivévody Františka Ferdinanda Rakouského - (kol.):

Autor a popis:

Spolek přátel Konopiště, 30 stran, jazyk - CZ, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
105 Kč (150 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Knihu vydala v roce 1909 Dendrologická společnost pro podporu nauky o dřevinách a zahradnickém umění v Rakousku-Uhersku. pod originálním názvem “Die Parkanlagen Seiner k.u.k. Hoheit des Durchlauchtigsten Herrn Erzherzogs Franz Ferdinand von Österreich-Este zu Konopischt in Böhmen“ .
Publikace byla s podporou znalců denrologie přeložena do češtiny, obsahuje řadu unikátních historických černobílých i barevných fotografií Konopiště z doby před více než 100 lety s výkladem německého dendrologa Camillo Schneidera, jakož i historický plán všech oddělení parku.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Park Jeho C. a k. Výsosti nejjasnějšího pana arcivévody Františka Ferdinanda Rakouského - do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Park Jeho C. a k. Výsosti nejjasnějšího pana arcivévody Františka Ferdinanda Rakouského - .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Park Jeho C. a k. Výsosti nejjasnějšího pana arcivévody Františka Ferdinanda Rakouského - (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Park Jeho C. a k. Výsosti nejjasnějšího pana arcivévody Františka Ferdinanda Rakouského - bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Park Jeho C. a k. Výsosti nejjasnějšího pana arcivévody Františka Ferdinanda Rakouského - doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Park Jeho C. a k. Výsosti nejjasnějšího pana arcivévody Františka Ferdinanda Rakouského -